Ako do Jarná v PopradVlak alebo Autobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Jarná?

Najbližšej stanice u Jarná sú:

  • Nové Mesto Juh III je 272 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Nové Mesto,Nádej je 452 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Nové Mesto,Rastislavova je 492 metrov ďaleko, 7 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Jarná?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Jarná: 3, 4, 5.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Jarná?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Jarná: PPT↔TTL.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Jarná v Poprad

Chcete vedieť, ako sa najlepšie dostať do Jarná v Poprad, Slovensko?

Moovit môže pomôcť! Vyhľadávač trasy Moovit pomáha uľahčiť vašu cestu. Zadajte adresu, ktorú hľadáte a Moovit vám pomôže nájsť najlepšie trasy a najrýchlejšie časy, aby ste sa tam dostali!

Hľadáte najbližšiu zastávku alebo konkrétnu stanicu v blízkosti cieľa? Ak sa chcete dostať do Jarná, nájdete zoznam zastávok a staníc najbližších k Jarná: Nové Mesto Juh III; Nové Mesto,Nádej; Nové Mesto,Rastislavova.

Hľadáte špecifickú možnosť dopravy? Vlak alebo Autobus sú k dispozícii alternatívy verejnej dopravy, ktoré sa dajú použiť na dosiahnutie cieľa. Ktorákoľvek z nasledujúcich liniek prepravy má trasy, ktoré prechádzajú okolo Jarná - Autobus: 3, 4, 5; Vlak: PPT↔TTL.

Na ceste? Stiahnite si aplikáciu Moovit, aby ste využili našu užitočnú funkciu trasy naživo, ktorá mapuje ulice a najlepšie dostupné trasy. Moovit má najnovšie aktualizované harmonogramy a odhady času pre vašu cestu do Jarná.

Nepotrebujete konkrétnu autobusovú alebo vlakovú aplikáciu, aby ste získali čas ďalšieho autobusu alebo si pozreli aktuálny čas vlaku alebo plán. S Moovit máme všetky vaše harmonogramy a možnosti v jednej ľahko použiteľnej aplikácii. Sme hrdí na to, že sme v obchode Google Play a App Store hlasovali ako jednu z najlepších dostupných aplikácií na prepravu. Zistite, prečo viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane jazdcov v Poprad, verí Moovit pre svoje potreby verejnej dopravy.

Jarná, Poprad
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Jarná pomocou aplikácie!