Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Kúpalisko Matador v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Kúpalisko Matador?

  Najbližšej stanice u Kúpalisko Matador sú:

  • Údernícka, Kúpalisko je 68 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Žst Petržalka je 346 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Záporožská (X) je 456 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Kúpalisko Matador?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Kúpalisko Matador: 196, 80, 91, 99.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Kúpalisko Matador v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Kúpalisko Matador v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Kúpalisko Matador pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Kúpalisko Matador v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Kúpalisko Matador? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Údernícka; Žst Petržalka; Záporožská (X).

Do Kúpalisko Matador sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 80, 91, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Kúpalisko Matador.

Zjednodušujeme na cestu do Kúpalisko Matador, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Kúpalisko Matador
Jednoduchšie sa dostanete do Kúpalisko Matador pomocou aplikácie!