Preskočiť na hlavný obsah

Ako do KARTAGO tours v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie KARTAGO tours?

    Najbližšej stanice u KARTAGO tours sú:

    • Avion, Ikea (X) je 276 metrov ďaleko, 4 min pešo.
    • Galvaniho, Ubytovňa Prima (X) je 715 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko KARTAGO tours?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky KARTAGO tours: 61, 63, 96.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do KARTAGO tours v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do KARTAGO tours v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do KARTAGO tours pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na KARTAGO tours v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do KARTAGO tours? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Avion; Galvaniho.

Do KARTAGO tours sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 61, 63, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do KARTAGO tours.

Zjednodušujeme na cestu do KARTAGO tours, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

KARTAGO tours, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do KARTAGO tours pomocou aplikácie!