Preskočiť na hlavný obsah

Ako do K-Klepac v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie K-Klepac?

  Najbližšej stanice u K-Klepac sú:

  • Klepáč (X) je 267 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko K-Klepac?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky K-Klepac: 37, 43, 63.

  Viac informácií…
 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko K-Klepac?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky K-Klepac: 207, 212.

  Viac informácií…
K-Klepac mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do K-Klepac v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do K-Klepac v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do K-Klepac pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na K-Klepac v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do K-Klepac? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Klepáč (X).

Do K-Klepac sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 37, 43, 63 Lanovka: 207, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do K-Klepac.

Zjednodušujeme na cestu do K-Klepac, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

K-Klepac
Jednoduchšie sa dostanete do K-Klepac pomocou aplikácie!