Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Kapušianska a Chmeľová v PrešovAutobus?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Kapušianska a Chmeľová?

  Najbližšej stanice u Kapušianska a Chmeľová sú:

  • Strážnická je 98 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Skleník je 608 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Kapušianska a Chmeľová?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Kapušianska a Chmeľová: 1, 21, 28.

  Viac informácií…
Kapušianska a Chmeľová mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Prešov.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Kapušianska a Chmeľová v Prešov

Hľadáte spôsob, ako sa dostať na Kapušianska a Chmeľová v Prešov, Slovensko? Moovit vám ukáže najrýchlejšiu trasu a najkratší čas, za ktorý vás tam dostane. Pozrite sa na webovú lokalitu Moovit, alebo Moovit App, kde nájdete najnovší harmonogram, naplánujete trasu na mape, alebo nájdite najbližšiu tranzitnú stanicu na požadované miesto určenia. Ak existuje určitý bod, alebo križovatka, ktorú chcete navštíviť, zadajte adresu ulice, alebo cesty a Moovit vám pomôže naplánovať cestu.

Nasledujúce možnosti verejnej dopravy, Autobus, vás môžu dostať na Kapušianska a Chmeľová. Nasledujúce linky a trasy sú v blízkosti - Autobus: 1, 21, 28

Hľadáte najbližšiu zastávku alebo stanicu na Kapušianska a Chmeľová? Najbližšie zastávky a stanice do cieľa sú: Strážnická; Skleník.

Nie je potrebné sťahovať aplikácie s individuálnymi harmonogramami pre autobusy, alebo vlaky, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší čas na autobus alebo vlak. Stiahnite si aplikáciu Moovit, aby ste sledovali živé trasy na Kapušianska a Chmeľová.

Zjednodušujeme jazdu do Kapušianska a Chmeľová, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Prešov dôveruje Moovit ako najlepšej aplikácii pre verejnú dopravu.

Kapušianska a Chmeľová, Prešov
Jednoduchšie sa dostanete do Kapušianska a Chmeľová pomocou aplikácie!