Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Kaviareň Limi v BratislavaAutobus, Električka alebo Trolejbus?

Pokyny do Kaviareň Limi (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Kaviareň Limi

Ako sa dostať do Kaviareň Limi Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Kaviareň Limi?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Kaviareň Limi: 630.

    Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Kaviareň Limi v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Kaviareň Limi v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Kaviareň Limi pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Kaviareň Limi v reálnom čase.

Do Kaviareň Limi sa dostanete do Autobus, Električka alebo Trolejbus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 630

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Kaviareň Limi.

Zjednodušujeme na cestu do Kaviareň Limi, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Kaviareň Limi
Jednoduchšie sa dostanete do Kaviareň Limi pomocou aplikácie!