Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Kremnická 26 v Bratislava VAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Kremnická 26?

  Najbližšej stanice u Kremnická 26 sú:

  • Kremnická (X) je 367 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Žst Petržalka je 971 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  • Einsteinova je 1062 metrov ďaleko, 14 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Kremnická 26?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Kremnická 26: 196, 80, 88, 91, 92.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Kremnická 26 v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Kremnická 26 v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Kremnická 26 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Kremnická 26 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Kremnická 26? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Kremnická (X); Žst Petržalka; Einsteinova.

Do Kremnická 26 sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 80, 88, 91, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Kremnická 26.

Zjednodušujeme na cestu do Kremnická 26, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Kremnická 26, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Kremnická 26 pomocou aplikácie!