Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Lúčna v Bratislava IiAutobus, Lanovka alebo Električka?

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Lúčna?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Lúčna: 70, 74, 87, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Lúčna v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Lúčna v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Lúčna pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Lúčna v reálnom čase.

Do Lúčna sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70, 74, 87, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Lúčna.

Zjednodušujeme na cestu do Lúčna, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Lúčna, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Lúčna pomocou aplikácie!