Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Lezecká Stena K2 v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Lezecká Stena K2?

    Najbližšej stanice u Lezecká Stena K2 sú:

    • Galvaniho, Ubytovňa Prima (X) je 435 metrov ďaleko, 6 min pešo.
    • Avion, Ikea (X) je 764 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Lezecká Stena K2?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Lezecká Stena K2: 61, 63, 96.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Lezecká Stena K2 v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Lezecká Stena K2 v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Lezecká Stena K2 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Lezecká Stena K2 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Lezecká Stena K2? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Galvaniho; Avion.

Do Lezecká Stena K2 sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 61, 63, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Lezecká Stena K2.

Zjednodušujeme na cestu do Lezecká Stena K2, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Lezecká Stena K2
Jednoduchšie sa dostanete do Lezecká Stena K2 pomocou aplikácie!