Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Medissimo v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Medissimo?

  Najbližšej stanice u Medissimo sú:

  • Strečnianska (X) je 245 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Lúčanka je 329 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Ľubovnianska je 577 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Medissimo?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Medissimo: 196, 83, 92, 95, 98.

  Viac informácií…
Medissimo mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Medissimo v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Medissimo v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Medissimo pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Medissimo v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Medissimo? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Strečnianska (X); Lúčanka; Ľubovnianska.

Do Medissimo sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 92, 95, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Medissimo.

Zjednodušujeme na cestu do Medissimo, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Medissimo
Jednoduchšie sa dostanete do Medissimo pomocou aplikácie!