Ako do Mlynske Luhy 29 v Bratislava Autobus, Električka alebo Lanovka

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Mlynske Luhy 29?

  • Najbližšej stanice u Mlynske Luhy 29 sú:
    • Astronomická je 609 metrov ďaleko, 9 min pešo

Ktorá Električka zastávka linky blízko Mlynske Luhy 29?

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Mlynske Luhy 29?

Získajte pokyny z vašej aktuálnej polohy
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2700 miest v 86+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak
Pridajte tento odznak na vašu stránku Kliknúť pre skopírovanie HTML

Zaujíma vás, ako sa dostať do Mlynske Luhy 29 v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Mlynske Luhy 29 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Mlynske Luhy 29 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Mlynske Luhy 29? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Astronomická.

Do Mlynske Luhy 29 sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Električka: 8, 9; Autobus: 39, 67, 78.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Mlynske Luhy 29.

Zjednodušujeme na cestu do Mlynske Luhy 29, a preto viac ako 300 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Mlynske Luhy 29
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie