Ako do Nákupná Zóna Lúky v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Nákupná Zóna Lúky?

Najbližšej stanice u Nákupná Zóna Lúky sú:

  • Smolenická je 828 metrov ďaleko, 11 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Nákupná Zóna Lúky?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Nákupná Zóna Lúky: 191, 91, 93, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Nákupná Zóna Lúky v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Nákupná Zóna Lúky v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Nákupná Zóna Lúky pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Nákupná Zóna Lúky v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Nákupná Zóna Lúky? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Smolenická.

Do Nákupná Zóna Lúky sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 191, 91, 93, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Nákupná Zóna Lúky.

Zjednodušujeme na cestu do Nákupná Zóna Lúky, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Nákupná Zóna Lúky
Jednoduchšie sa dostanete do Nákupná Zóna Lúky pomocou aplikácie!