Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Na Hriadkach v BratislavaAutobus alebo Trolejbus?

Pokyny do Na Hriadkach (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Na Hriadkach

Ako sa dostať do Na Hriadkach Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Na Hriadkach?

  Najbližšej stanice u Na Hriadkach sú:

  • Na Hriadkach je 78 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Hradištná je 482 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Na Hriadkach?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Na Hriadkach: 120, 28.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Na Hriadkach v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Na Hriadkach v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Na Hriadkach pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Na Hriadkach v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Na Hriadkach? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Na Hriadkach; Hradištná.

Do Na Hriadkach sa dostanete do Autobus alebo Trolejbus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 120, 28

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Na Hriadkach.

Zjednodušujeme na cestu do Na Hriadkach, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Na Hriadkach
Jednoduchšie sa dostanete do Na Hriadkach pomocou aplikácie!