Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Nasa Pekaren v Bratislava IvAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Nasa Pekaren?

    Najbližšej stanice u Nasa Pekaren sú:

    • Žatevná je 708 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Nasa Pekaren?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Nasa Pekaren: 123, 36, 83, 84.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Nasa Pekaren v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Nasa Pekaren v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Nasa Pekaren pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Nasa Pekaren v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Nasa Pekaren? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žatevná.

Do Nasa Pekaren sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 123, 36, 83, 84

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Nasa Pekaren.

Zjednodušujeme na cestu do Nasa Pekaren, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Nasa Pekaren, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do Nasa Pekaren pomocou aplikácie!