Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Nay Elektrodom v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Nay Elektrodom mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Nay Elektrodom (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Nay Elektrodom

 • Autobus Autobus: 65

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Nay Elektrodom?

  Najbližšej stanice u Nay Elektrodom sú:

  • Tuhovská (X) je 186 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Kon-Rad (X) je 231 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Nay Elektrodom?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Nay Elektrodom: 65.

  Viac informácií…
Nay Elektrodom mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Nay Elektrodom v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Nay Elektrodom v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Nay Elektrodom pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Nay Elektrodom v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Nay Elektrodom? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Tuhovská (X); Kon-Rad (X).

Do Nay Elektrodom sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 65

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Nay Elektrodom.

Zjednodušujeme na cestu do Nay Elektrodom, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Nay Elektrodom
Nay Elektrodom NAY, a. s. je spoločnosť založená v roku 1992 zaoberajúca sa najmä maloobchodným predajom čiernej i bielej elektroniky. Od roku 1998 firma buduje sieť veľkoplošných predajní pod značkou NAY ELEKTRODOM: Slovensko: Bardejov Bratislava, Zlaté Piesky (aj ústredie spoločnosti) Bratislava, obchodné centrum Aupark Bratislava, obchodné centrum Danubia Bratislava, obchodné centrum Central Bratislava, obchodné centrum Bory-Mall Bratislava, obchodné centrum Avion Banská Bystrica Čadca Dunajská Streda Košice, Pri prachárni Košice, Trolejbusová Komárno Levice Liptovský Mikuláš (od 12. 9. 2008) Lučenec Malacky Martin Michalovce Nitra Nové Zámky Poprad Považská Bystrica (od 5. 12. 2008) Prešov, ZOC MAX Prešov, Košická Rimavská Sobota Prievidza Skalica Spišská Nová Ves, OC NEO Stará Ľubovňa Trebišov Trenčín Trnava Vranov nad Topľou Zvolen ŽilinaV júli 2008 otvorila spoločnosť v meste Senec svoj Centrálny sklad.
Ako do Nay Elektrodom hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Nay Elektrodom pomocou aplikácie!