Ako do Nemocnica Podunajské Biskupice v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Nemocnica Podunajské Biskupice?

Najbližšej stanice u Nemocnica Podunajské Biskupice sú:

  • Lieskovská Cesta (X) je 464 metrov ďaleko, 6 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Nemocnica Podunajské Biskupice?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Nemocnica Podunajské Biskupice: 70.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Nemocnica Podunajské Biskupice v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Nemocnica Podunajské Biskupice v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Nemocnica Podunajské Biskupice pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Nemocnica Podunajské Biskupice v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Nemocnica Podunajské Biskupice? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Lieskovská Cesta (X).

Do Nemocnica Podunajské Biskupice sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Nemocnica Podunajské Biskupice.

Zjednodušujeme na cestu do Nemocnica Podunajské Biskupice, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Nemocnica Podunajské Biskupice

Najbližšie zastávky do Nemocnica Podunajské Biskupice v Bratislava

Autobus stanica najbližšie Nemocnica Podunajské Biskupice v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do Nemocnica Podunajské Biskupice pomocou aplikácie!