Ako do Nová Scéna v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie
Nová Scéna, Bratislava Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Nová Scéna (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Nová Scéna

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Nová Scéna?

Najbližšej stanice u Nová Scéna sú:

  • Vysoká, Tchibo Outlet je 170 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Stu je 423 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Kamenné Nám. je 547 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Zochova je 762 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Nám. Franza Liszta je 963 metrov ďaleko, 13 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Nová Scéna?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Nová Scéna: 21, 31, 39, 61, 80.

Ktorá Električka zastávka linky blízko Nová Scéna?

Tieto Električka zastávky blízko linky Nová Scéna: 4.

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Nová Scéna?

Tieto Lanovka zastávky blízko linky Nová Scéna: 212.

Nová Scéna, Bratislava Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Nová Scéna v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Nová Scéna v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Nová Scéna pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Nová Scéna v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Nová Scéna? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Vysoká; Stu; Kamenné Nám.; Zochova; Nám. Franza Liszta.

Do Nová Scéna sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 31, 39, 61, 80 Električka: 4 Lanovka: 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Nová Scéna.

Zjednodušujeme na cestu do Nová Scéna, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Nová Scéna
Nová Scéna Divadlo Nová scéna v Bratislave je profesionálne umelecké teleso, repertoárové divadlo, ktoré uvádza hudobno - dramatickú tvorbu (predovšetkým muzikály, komédie, ale aj drámy a rozprávky). Divadlo Nová scéna sídli v Bratislave, v tzv. Živnostenskom dome na Živnostenskej ulici č. 1 a na Kollárovom námestí, odkiaľ je vchod do divadla. V roku 1991 sa uskutočnila rozsiahla rekonštrukcia divadla pod vedením architekta Ferdinanda Zbuška ml., ktorá bola v roku 1992 ocenená Cenou D. Jurkoviča.Nová scéna bola založená 30. novembra 1946, až do roku 1951 patrila do zväzku Slovenského národného divadla. Jej členmi boli mnohé významné herecké, režisérske, spevácke, hudobnícke a tanečné osobnosti. V repertoári Nová scény boli inscenácie: Mačky (Cats - Andrew Lloyd Webber), Pokrvní bratia (Blood Brothers - Willy Russell), Equus - Peter Shaffer, Sluha dvoch šéfov (One Man, Two Guvnors - Richard Bean), Bajaja, Čarodejník z krajiny Oz (The Wonderful Wizard of Oz - L. Frank Baum), Charlieho teta, Vyhadzovači (Bouncers - John Godber), "Ako zbaliť babu?" a ďalšie...Od 1. augusta 2015 je generálnou riaditeľkou divadla Ingrid Fašiangová, ktorá v tejto funkcii nahradila Juraja Ďurdiaka. Umeleckým riaditeľom je Karol Čálik.
Ako do Nová Scéna hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Nová Scéna pomocou aplikácie!