Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Oáza Pri Draždiaku v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Oáza Pri Draždiaku?

  Najbližšej stanice u Oáza Pri Draždiaku sú:

  • Strečnianska (X) je 509 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Znievska (X) je 718 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Nemocnica Antolská je 837 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Smolenická je 1015 metrov ďaleko, 14 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Oáza Pri Draždiaku?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Oáza Pri Draždiaku: 196, 83, 92, 94, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Oáza Pri Draždiaku v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Oáza Pri Draždiaku v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Oáza Pri Draždiaku pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Oáza Pri Draždiaku v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Oáza Pri Draždiaku? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Strečnianska (X); Znievska (X); Nemocnica Antolská; Smolenická.

Do Oáza Pri Draždiaku sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 92, 94, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Oáza Pri Draždiaku.

Zjednodušujeme na cestu do Oáza Pri Draždiaku, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Oáza Pri Draždiaku
Jednoduchšie sa dostanete do Oáza Pri Draždiaku pomocou aplikácie!