Ako do Púšť v PrievidzaAutobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Púšť?

Najbližšej stanice u Púšť sú:

  • Sebedražie - Rs Púšť je 30 metrov ďaleko, 1 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Púšť?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Púšť: 10, 50.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Púšť v Prievidza

Hľadáte trasu do Púšť v Prievidza, Slovensko? Vaša cesta sa stala oveľa jednoduchšou!

Stiahnite si aplikáciu Moovit a nájdite najrýchlejšie trasy a zobrazte najnovšie plány Autobus do Púšť. Nájdite aktuálne časy pre všetky trasy, ktoré sú k dispozícii s postupnými pokynmi v reálnom čase od Púšť.

Moovit App vám tiež ukazuje najbližšie zastávky a stanice k cieľu. Vyberte zo zoznamu zastávok najbližších k Púšť: Sebedražie - Rs Púšť.

Vyberte možnosti Autobus, ktoré môžete použiť na získanie Púšť. Tu je zoznam niekoľkých liniek, ktoré prechádzajú okolo vášho cieľa - Autobus: 10, 50.

Chcete si naplánovať plánovať spiatočnú cestu z Púšť, ale neviete adresu ulice? Môžete si vybrať svoj cieľ z našej online mapy a Moovit nájde najlepšie dostupné trasy, aby ste sa dostali tam, kam musíte!

Moovit vám pomôže nájsť najrýchlejšiu trasu a najvýhodnejší čas odchodu. Nie je potrebné inštalovať aplikáciu pre autobusy pre kontrolu harmonogramu autobusu alebo vlakovú aplikáciu, aby ste získali informácie o vlaku. Moovit má všetky informácie o verejnej doprave, ktoré potrebujete vedieť. Preto Obchod Google Play a Apple App Store nas určili ako jednu z najlepších dostupných aplikácií verejnej dopravy.

Púšť, Prievidza
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Púšť pomocou aplikácie!