Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Pútnický Mlyn v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Pútnický Mlyn mapa

Pokyny do Pútnický Mlyn (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Pútnický Mlyn

  • Autobus Autobus: 37

Ako sa dostať do Pútnický Mlyn Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Pútnický Mlyn?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Pútnický Mlyn: 37.

    Viac informácií…
Pútnický Mlyn mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Pútnický Mlyn v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Pútnický Mlyn v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Pútnický Mlyn pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Pútnický Mlyn v reálnom čase.

Do Pútnický Mlyn sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 37

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Pútnický Mlyn.

Zjednodušujeme na cestu do Pútnický Mlyn, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Pútnický Mlyn
Jednoduchšie sa dostanete do Pútnický Mlyn pomocou aplikácie!