Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Park Snp v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Park Snp?

  Najbližšej stanice u Park Snp sú:

  • Na Sitine (X) je 811 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Miú Karlova Ves je 824 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Borská (X) je 1078 metrov ďaleko, 14 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Park Snp?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Park Snp: 31, 39, X5.

  Viac informácií…
Park Snp mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Park Snp v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Park Snp v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Park Snp pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Park Snp v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Park Snp? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Na Sitine (X); Miú Karlova Ves; Borská (X).

Do Park Snp sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 31, 39, X5

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Park Snp.

Zjednodušujeme na cestu do Park Snp, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Park Snp
Jednoduchšie sa dostanete do Park Snp pomocou aplikácie!