Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Parkovisko OC Glavica v Bratislava IvAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Parkovisko OC Glavica?

    Najbližšej stanice u Parkovisko OC Glavica sú:

    • Štefana Králika je 280 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Parkovisko OC Glavica?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Parkovisko OC Glavica: 21.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Parkovisko OC Glavica v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Parkovisko OC Glavica v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Parkovisko OC Glavica pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Parkovisko OC Glavica v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Parkovisko OC Glavica? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Štefana Králika.

Do Parkovisko OC Glavica sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Parkovisko OC Glavica.

Zjednodušujeme na cestu do Parkovisko OC Glavica, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Parkovisko OC Glavica, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do Parkovisko OC Glavica pomocou aplikácie!