Ako do Piaristická ZŠ Fh v PrievidzaAutobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Piaristická ZŠ Fh?

Najbližšej stanice u Piaristická ZŠ Fh sú:

  • Okresný Súd je 276 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Kopanice - Cintorín je 1127 metrov ďaleko, 15 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Piaristická ZŠ Fh?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Piaristická ZŠ Fh: 3, 50, 8, 90.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Piaristická ZŠ Fh v Prievidza

Zaujíma vás, ako sa dostať do Piaristická ZŠ Fh v Prievidza, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Piaristická ZŠ Fh pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Piaristická ZŠ Fh v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Piaristická ZŠ Fh? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Okresný Súd; Kopanice - Cintorín.

Do Piaristická ZŠ Fh sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 3, 50, 8, 90.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Piaristická ZŠ Fh.

Zjednodušujeme na cestu do Piaristická ZŠ Fh, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Prievidza, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Piaristická ZŠ Fh, Prievidza
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Piaristická ZŠ Fh pomocou aplikácie!