Ako do Pizza Bene v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Pizza Bene?

Najbližšej stanice u Pizza Bene sú:

  • Ovsištské Nám. je 250 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Lachova (X) je 1114 metrov ďaleko, 15 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Pizza Bene?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Pizza Bene: 84, 87, 98, 99.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Pizza Bene v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Pizza Bene v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Pizza Bene pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Pizza Bene v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Pizza Bene? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Ovsištské Nám.; Lachova (X).

Do Pizza Bene sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 84, 87, 98, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Pizza Bene.

Zjednodušujeme na cestu do Pizza Bene, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Pizza Bene
Jednoduchšie sa dostanete do Pizza Bene pomocou aplikácie!