Ako do Poštová v PopradVlak?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Poštová?

Najbližšej stanice u Poštová sú:

  • Štrbské Pleso je 137 metrov ďaleko, 3 min pešo.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Poštová?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Poštová: PPT↔ŠPL [TEŽ].

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Poštová v Poprad

Potrebujete nasmerovať do Poštová v Poprad, Slovensko?

S Moovit je to jednoduché. Jednoducho zadajte svoju adresu do vyhľadávača trasy Moovit a získajte živé trasy, časy príchodu, aktualizované harmonogramy a nájdite si cestu našou mapou ulíc.

Stiahnite si Moovit App a uvidíte všetky ulice a stanice najbližšie k Poštová. Hľadáte konkrétnu možnosť tranzitu, aby ste sa tam dostali? Vlak a ďalšie možnosti prepravy, ktoré vás môžu dostať do Poštová. Tu je zoznam liniek, ktoré prechádzajú okolo vášho cieľa. Vlak: PPT↔ŠPL [TEŽ].

Hľadáte alternatívne zastávky alebo stanice? Vyberte si z nasledujúceho zoznamu zastávok a staníc, ktoré sú najbližšie k Poštová: Štrbské Pleso.

Nie je potrebné sťahovať aplikáciu individuálnu aplikáciu k autobusom alebo vlakom, Moovit je vaša aplikácia všetko v jendom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší čas na autobus a tréning. Viac ako 460 miliónov používateľov po celom svete, vrátane cestujúcich v Poprad, verí Moovit pre ich potreby verejnej dopravy. Vyskúšajte ju a uvidíte, prečo Obchod Google Play a Apple App Store za nás hlasovali ako jednu z najlepších dostupných aplikácií verejnej dopravy.

Poštová, Poprad
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Poštová pomocou aplikácie!