Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Poliklinika ProCare v Bratislava VAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Poliklinika ProCare?

  Najbližšej stanice u Poliklinika ProCare sú:

  • Betliarska (X) je 97 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Poliklinika ProCare?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Poliklinika ProCare: 196, 90, 92, 94, 98.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Poliklinika ProCare v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Poliklinika ProCare v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Poliklinika ProCare pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Poliklinika ProCare v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Poliklinika ProCare? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Betliarska (X).

Do Poliklinika ProCare sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 90, 92, 94, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Poliklinika ProCare.

Zjednodušujeme na cestu do Poliklinika ProCare, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Poliklinika ProCare, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Poliklinika ProCare pomocou aplikácie!