Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Právnická Fakulta Uk v BratislavaAutobus, Električka alebo Vlak?

Právnická Fakulta Uk mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Právnická Fakulta Uk (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Právnická Fakulta Uk

Ako sa dostať do Právnická Fakulta Uk Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Právnická Fakulta Uk?

  Najbližšej stanice u Právnická Fakulta Uk sú:

  • Šafárikovo Nám., Uk je 48 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Malá Scéna je 277 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Snd je 425 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Panorama City je 677 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Most Snp je 912 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Právnická Fakulta Uk?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Právnická Fakulta Uk: 133, 29, 30, 37, 70, 78, 90, 91.

  Viac informácií…
 • Ktorá Vlak zastávka linky blízko Právnická Fakulta Uk?

  Tieto Vlak zastávky blízko linky Právnická Fakulta Uk: S50.

  Viac informácií…
 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Právnická Fakulta Uk?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Právnická Fakulta Uk: 3, X6.

  Viac informácií…
Právnická Fakulta Uk mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Právnická Fakulta Uk v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Právnická Fakulta Uk v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Právnická Fakulta Uk pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Právnická Fakulta Uk v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Právnická Fakulta Uk? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Šafárikovo Nám.; Malá Scéna; Snd; Panorama City; Most Snp.

Do Právnická Fakulta Uk sa dostanete do Autobus, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 133, 29, 30, 37, 70, 78, 90, 91 Vlak: S50 Električka: 3, X6

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Právnická Fakulta Uk.

Zjednodušujeme na cestu do Právnická Fakulta Uk, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Právnická Fakulta Uk
Právnická Fakulta Uk Právnická fakulta Univerzity Komenského (lat. Facultas Iuridica, angl. Faculty of Law, skrátene PraF UK) je jedna z trinástich fakúlt Univerzity Komenského v Bratislave ako verejnoprávnej a samosprávnej inštitúcie. Vznikla v roku 1921, čím je najstaršou dosiaľ existujúcou fakultou práva na území Slovenska. Poskytuje vysokoškolské vzdelávanie v akreditovaných študijných programoch vo všetkých troch stupňoch štúdia v dennej i externej forme – študijný program bakalársky so štandardnou dĺžkou štúdia 3 rokov; magisterský nadväzujúci na bakalársky 2 roky, v externej forme 3 roky; doktorandský trvajúci 3 roky, v externej forme 4 roky. Na fakulte prebehla reforma právnického vzdelávania, ktorá reflektuje najmodernejšie trendy súčasného vývoja, plne odzrkadľujúc požiadavku praktického vzdelávania cez prizmu právnych kliník a širokého spektra nových predmetov.Predstaviteľom fakulty je dekan, v súčasnosti ním je doc. JUDr. Eduard Burda, PhD. Fakulta sídli na Šafárikovom námestí č. 6 v Bratislave v budove, kde sa nachádza aj rektorát a Aula Univerzity Komenského, ako i niekoľko pracovísk Filozofickej fakulty, v susedstve sa nachádza Filozofická fakulta. V tejto budove sídli už od jej kolaudácie v roku 1937. Pred tým sídlila na Kapitulskej ulici, v budove dnešnej Rímskokatolíckej bohosloveckej teologickej fakulty Univerzity Komenského.
Ako do Právnická Fakulta Uk hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Právnická Fakulta Uk pomocou aplikácie!