Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Procare v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Procare?

  Najbližšej stanice u Procare sú:

  • Betliarska (X) je 116 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Bzovícka (X) je 266 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Žehrianska (X) je 329 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Jasovská (X) je 824 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Procare?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Procare: 196, 84, 87, 92, 98.

  Viac informácií…
Procare mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Procare v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Procare v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Procare pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Procare v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Procare? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Betliarska (X); Bzovícka (X); Žehrianska (X); Jasovská (X).

Do Procare sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 84, 87, 92, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Procare.

Zjednodušujeme na cestu do Procare, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Procare
Jednoduchšie sa dostanete do Procare pomocou aplikácie!