Ako do Pyramída Pub v PrievidzaAutobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Pyramída Pub?

Najbližšej stanice u Pyramída Pub sú:

  • Kopanice - Lesný Park je 265 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Kopanice - V.Clementisa je 381 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Severka je 563 metrov ďaleko, 8 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Pyramída Pub?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Pyramída Pub: 40, 44, 50, 51.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Pyramída Pub v Prievidza

Zaujíma vás, ako sa dostať do Pyramída Pub v Prievidza, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Pyramída Pub pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Pyramída Pub v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Pyramída Pub? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Kopanice - Lesný Park; Kopanice - V.Clementisa; Severka.

Do Pyramída Pub sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 40, 44, 50, 51.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Pyramída Pub.

Zjednodušujeme na cestu do Pyramída Pub, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Prievidza, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Pyramída Pub, Prievidza
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Pyramída Pub pomocou aplikácie!