Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Refinery Gallery v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Refinery Gallery?

  Najbližšej stanice u Refinery Gallery sú:

  • Refinery Gallery (X) je 269 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Vlčie Hrdlo je 489 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Refinery Gallery?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Refinery Gallery: 70, 74, 87.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Refinery Gallery v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Refinery Gallery v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Refinery Gallery pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Refinery Gallery v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Refinery Gallery? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Refinery Gallery (X); Vlčie Hrdlo.

Do Refinery Gallery sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70, 74, 87

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Refinery Gallery.

Zjednodušujeme na cestu do Refinery Gallery, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Refinery Gallery
Jednoduchšie sa dostanete do Refinery Gallery pomocou aplikácie!