Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Rendez v Bratislava IiiAutobus, Električka alebo Vlak?

Rendez mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Rendez (Bratislava Iii) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Rendez

Ako sa dostať do Rendez Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Rendez?

  Najbližšej stanice u Rendez sú:

  • Sklabinská (X) je 331 metrov ďaleko, 5 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Rendez?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Rendez: 56, 57.

 • Ktorá Vlak zastávka linky blízko Rendez?

  Tieto Vlak zastávky blízko linky Rendez: S50.

Rendez mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Rendez v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Rendez v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Rendez pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Rendez v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Rendez? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Sklabinská (X).

Do Rendez sa dostanete do Autobus, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 56, 57 Vlak: S50

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Rendez.

Zjednodušujeme na cestu do Rendez, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Rendez, Bratislava Iii
Rendez, Bratislava Iii Východné (do roku 1946 ako osada známa pod názvom Rendez) je miestnou časťou bratislavskej mestskej časti Rača. Východné sa nachádza medzi Račou a Vajnorami, južná časť územia železnice zasahuje až po Žabí majer. Východné má cca 4 800 obyvateľov bývajúcich v častiach Šajby, Starý Rendez, Sklabinská, Šúrska, Paseky. Východné je geograficky obkolesené železničným koľajiskom, vo vnútri územia disponuje vzácnymi historickými budovami z konca 19. storočia – Veľká a Malá vodná veža, Personálna kuchyňa, Trúbkareň, Kasárne. Nachádza sa tu múzejno-dokumentačné centrum ŽSR, ktoré tu chce zriadiť Národný železničný park, ktorý by sa stal celoročnou expozíciou parných rušňov, železničnej techniky, historických budov. Staré depo a Nové depo slúžilo a slúži ako opravárenský železničný park. Na sídlisku Sklabinská sa nachádza Akadémia Policajného zboru SR a poskytuje štúdium vysokoškolského typu a zároveň slúži ako školiace stredisko.
Ako do Rendez hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Rendez pomocou aplikácie!