Preskočiť na hlavný obsah

Ako do SIOV v Bratislava IiiAutobus alebo Trolejbus?

Pozrite si na mape SIOV, Bratislava Iii

SIOV mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do SIOV (Bratislava Iii) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko SIOV

Stanice Autobus v blízkosti SIOV v Bratislava Iii

názov stanice Vzdialenosť
Bárdošova 3 min chôdze

Stanice Trolejbus v blízkosti SIOV v Bratislava Iii

názov stanice Vzdialenosť
Hlavná Stanica 16 min chôdze

Stanice Električka v blízkosti SIOV v Bratislava Iii

názov stanice Vzdialenosť
Hlavná Stanica 17 min chôdze

Linky Autobus do SIOV v Bratislava Iii

Názov linky Smer
44 Jaskový Rad

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie SIOV?

  Najbližšej stanice u SIOV sú:

  • Bárdošova je 162 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Hlavná Stanica je 1192 metrov ďaleko, 16 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko SIOV?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky SIOV: 32, 63.

  Viac informácií…
 • Ktorá Trolejbus zastávka linky blízko SIOV?

  Tieto Trolejbus zastávky blízko linky SIOV: 204, 212.

  Viac informácií…

Pozrite si na mape SIOV, Bratislava Iii

SIOV mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do SIOV v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do SIOV v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do SIOV pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na SIOV v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do SIOV? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Bárdošova; Hlavná Stanica.

Do SIOV sa dostanete do Autobus alebo Trolejbus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 32, 63 Trolejbus: 204, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do SIOV.

Zjednodušujeme na cestu do SIOV, a preto viac ako 930 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

SIOV, Bratislava Iii
SIOV, Bratislava Iii Slovensko, dlhý tvar Slovenská republika, je vnútrozemský štát v strednej Európe. Má rozlohu 49 036 km² a žije tu približne 5 464 060 obyvateľov. Na severozápade hraničí s Českom, na juhozápade s Rakúskom, na severe s Poľskom, na východe s Ukrajinou a na juhu s Maďarskom. Krajina je prevažne hornatá, pretože väčšinu povrchu zaberajú vysočiny. Zo severu sem z mohutného oblúka zasahujú Karpaty, na juhu sa rozprestiera Panónska panva. Hlavným mestom je Bratislava, úradným jazykom je slovenčina. Prvý štátny útvar Slovanov na území dnešného Slovenska bola Samova ríša (7. storočie), neskôr Nitrianske kniežatstvo (začiatok 9. storočia), ktorého spojením s Moravským kniežatstvom vznikla v roku 833 Veľká Morava. Od polovice 10. do konca 11. storočia sa územie Slovenska postupne začlenilo do Uhorska, ktoré sa v roku 1526 stalo súčasťou habsburskej monarchie, od roku 1867 nazývanej Rakúsko-Uhorsko. Po rozpade Rakúsko-Uhorska v roku 1918 bolo Slovensko súčasťou Česko-Slovenska až do roku 1993 (okrem obdobia vojnovej Slovenskej republiky). Dňa 1. januára 1993 vznikla zánikom Česko-Slovenska samostatná Slovenská republika. Od 1. mája 2004 je Slovensko členom Európskej únie, od 21. decembra 2007 je členom Schengenského priestoru. Od 1. januára 2009 je 16. členom Eurozóny, oficiálnou menou sa stalo euro. Slovensko je parlamentná demokracia s demokratickými inštitúciami. V hospodárstve sa vyznačuje modernizovaným priemyslom a rozvíjajúcim sa sektorom služieb, ktorý prevažuje v podiele tak hrubého domáceho produktu, ako aj pracovnej sily. Dopravná infraštruktúra je vzhľadom na geografický profil krajiny redšie rozložená, no v súčasnosti dochádza k jej rozšíreniu a modernizácii. Z okolitých štátov má Slovensko pevné zväzky predovšetkým s Českom. Predtým konfliktné vzťahy s Maďarskom sa v posledných rokoch zlepšili. Na Slovensku žije silná maďarská a rómska menšina. Slovensko má bohatú kultúrnu tradíciu, ako i množstvo prírodných a historických pamiatok.
Ako do SIOV hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Linky verejnej dopravy so stanicami najbližšie k SIOV v Bratislava Iii

Jednoduchšie sa dostanete do SIOV pomocou aplikácie!