Preskočiť na hlavný obsah

Ako do STK Quattro v Bratislava IiiAutobus, Električka alebo Vlak?

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko STK Quattro?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky STK Quattro: 53, 57.

  • Ktorá Vlak zastávka linky blízko STK Quattro?

    Tieto Vlak zastávky blízko linky STK Quattro: S50.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do STK Quattro v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do STK Quattro v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do STK Quattro pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na STK Quattro v reálnom čase.

Do STK Quattro sa dostanete do Autobus, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 53, 57 Vlak: S50

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do STK Quattro.

Zjednodušujeme na cestu do STK Quattro, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

STK Quattro, Bratislava Iii
Jednoduchšie sa dostanete do STK Quattro pomocou aplikácie!