Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Sitina v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Sitina?

  Najbližšej stanice u Sitina sú:

  • Polianky (X) je 919 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Sitina?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Sitina: 21, 30, 63, 84.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Sitina v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Sitina v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Sitina pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Sitina v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Sitina? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Polianky (X).

Do Sitina sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 30, 63, 84

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Sitina.

Zjednodušujeme na cestu do Sitina, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Sitina
Jednoduchšie sa dostanete do Sitina pomocou aplikácie!