Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Slender Studio v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Slender Studio?

  Najbližšej stanice u Slender Studio sú:

  • Strečnianska (X) je 164 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Znievska (X) je 210 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Budatínska (X) je 551 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Nemocnica Antolská je 970 metrov ďaleko, 13 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Slender Studio?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Slender Studio: 83, 92, 94, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Slender Studio v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Slender Studio v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Slender Studio pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Slender Studio v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Slender Studio? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Strečnianska (X); Znievska (X); Budatínska (X); Nemocnica Antolská.

Do Slender Studio sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 83, 92, 94, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Slender Studio.

Zjednodušujeme na cestu do Slender Studio, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Slender Studio
Jednoduchšie sa dostanete do Slender Studio pomocou aplikácie!