Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Slovenská sporiteľňa v Bratislava VAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Slovenská sporiteľňa?

    Najbližšej stanice u Slovenská sporiteľňa sú:

    • Ovsištské Nám. je 54 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Slovenská sporiteľňa?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Slovenská sporiteľňa: 84, 87, 98, 99.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Slovenská sporiteľňa v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Slovenská sporiteľňa v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Slovenská sporiteľňa pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Slovenská sporiteľňa v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Slovenská sporiteľňa? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Ovsištské Nám..

Do Slovenská sporiteľňa sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 84, 87, 98, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Slovenská sporiteľňa.

Zjednodušujeme na cestu do Slovenská sporiteľňa, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Slovenská sporiteľňa, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Slovenská sporiteľňa pomocou aplikácie!