Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Slovnaftská v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Slovnaftská?

  Najbližšej stanice u Slovnaftská sú:

  • Slovnaftská (X) je 108 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Korytnická (X) je 941 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  • Komárovská (X) je 1060 metrov ďaleko, 14 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Slovnaftská?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Slovnaftská: 65, 70, 87.

  Viac informácií…
Slovnaftská mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Slovnaftská v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Slovnaftská v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Slovnaftská pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Slovnaftská v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Slovnaftská? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Slovnaftská (X); Korytnická (X); Komárovská (X).

Do Slovnaftská sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 65, 70, 87

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Slovnaftská.

Zjednodušujeme na cestu do Slovnaftská, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Slovnaftská
Jednoduchšie sa dostanete do Slovnaftská pomocou aplikácie!