Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Stk v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Stk?

  Najbližšej stanice u Stk sú:

  • Polianky (X) je 380 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Húščavova (X) je 489 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Pridánky (X) je 846 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • POD Zečákom (X) je 1083 metrov ďaleko, 14 min pešo.
  • Mokrohájska je 1151 metrov ďaleko, 15 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Stk?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Stk: 63, 83, 84.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Stk v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Stk v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Stk pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Stk v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Stk? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Polianky (X); Húščavova (X); Pridánky (X); POD Zečákom (X); Mokrohájska.

Do Stk sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 63, 83, 84

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Stk.

Zjednodušujeme na cestu do Stk, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Stk
Jednoduchšie sa dostanete do Stk pomocou aplikácie!