Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Suché Miesto v BratislavaAutobus alebo Trolejbus?

Pokyny do Suché Miesto (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Suché Miesto

Ako sa dostať do Suché Miesto Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Je podľa obmedzení Covid-19 možné dostať sa do Suché Miesto v Bratislava verejnou dopravou?

    V meste Bratislava existujú cestovné obmedzenia verejnej dopravy z dôvodu spojenia Covid-19. Môže to ovplyvniť cestovné poridky a linky súvisiace s vašou cestou na miesto Suché Miesto v Bratislava.

    Viac informácií…
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Suché Miesto?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Suché Miesto: 630.

    Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Suché Miesto v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Suché Miesto v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Suché Miesto pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Suché Miesto v reálnom čase.

Do Suché Miesto sa dostanete do Autobus alebo Trolejbus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 630

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Suché Miesto.

Zjednodušujeme na cestu do Suché Miesto, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Suché Miesto
Jednoduchšie sa dostanete do Suché Miesto pomocou aplikácie!