Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Terno Center v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Terno Center?

  Najbližšej stanice u Terno Center sú:

  • Smolenická je 397 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Tupolevova (X) je 472 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Prokofievova je 728 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Kopčianska, Stred (X) je 1115 metrov ďaleko, 15 min pešo.
  • Technopol je 1128 metrov ďaleko, 15 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Terno Center?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Terno Center: 196, 93, 94, 96, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Terno Center v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Terno Center v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Terno Center pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Terno Center v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Terno Center? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Smolenická; Tupolevova (X); Prokofievova; Kopčianska; Technopol.

Do Terno Center sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 93, 94, 96, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Terno Center.

Zjednodušujeme na cestu do Terno Center, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Terno Center
Jednoduchšie sa dostanete do Terno Center pomocou aplikácie!