Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Trojičné Námestie v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Trojičné Námestie?

  Najbližšej stanice u Trojičné Námestie sú:

  • Miú P. Biskupice je 56 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Učiteľská (X) je 257 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Trojičné Námestie?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Trojičné Námestie: 70.

  Viac informácií…
Trojičné Námestie mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Trojičné Námestie v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Trojičné Námestie v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Trojičné Námestie pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Trojičné Námestie v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Trojičné Námestie? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Miú P. Biskupice; Učiteľská (X).

Do Trojičné Námestie sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Trojičné Námestie.

Zjednodušujeme na cestu do Trojičné Námestie, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Trojičné Námestie
Jednoduchšie sa dostanete do Trojičné Námestie pomocou aplikácie!