Preskočiť na hlavný obsah

Ako do U Lenivca v BratislavaAutobus, Lanovka, Električka alebo Vlak?

Pokyny do U Lenivca (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko U Lenivca

Ako sa dostať do U Lenivca Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do U Lenivca v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do U Lenivca v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do U Lenivca pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na U Lenivca v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do U Lenivca? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Slavín.

Do U Lenivca sa dostanete do Autobus, Lanovka, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 191, 37, 39, 41, 63, 92 Vlak: S50 Lanovka: 203, 207

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do U Lenivca.

Zjednodušujeme na cestu do U Lenivca, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

U Lenivca

Najbližšie zastávky do U Lenivca v Bratislava

Autobus stanica najbližšie U Lenivca v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do U Lenivca pomocou aplikácie!