Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda v BratislavaAutobus alebo Električka?

Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda?

  Najbližšej stanice u Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda sú:

  • Nemocnica Antolská je 235 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Ľubovnianska je 450 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Betliarska (X) je 758 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Žehrianska (X) je 839 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda: 196, 92, 98.

  Viac informácií…
Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Nemocnica Antolská; Ľubovnianska; Betliarska (X); Žehrianska (X).

Do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 92, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda.

Zjednodušujeme na cestu do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda
Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda Univerzitná nemocnica – Nemocnica svätého Cyrila a Metoda (do 30.6.2010 Fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava – Nemocnica svätého Cyrila a Metoda; do 31.12.2004 Fakultná nemocnica s poliklinikou sv. Cyrila a Metoda Petržalka) je nemocnica v bratislavskej mestskej časti Petržalka, v jej miestnej časti Lúky, na Antolskej ulici. Je to súčasť Univerzitnej nemocnice Bratislava.
Ako do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. Cyrila A Metoda hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Univerzitná Nemocnica Bratislava - Nemocnica Sv. C… pomocou aplikácie!