Preskočiť na hlavný obsah

Ako do VW Projekthaus v Bratislava IvAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie VW Projekthaus?

    Najbližšej stanice u VW Projekthaus sú:

    • Volkswagen je 761 metrov ďaleko, 11 min pešo.
    • Jána Jonáša - Vw je 888 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko VW Projekthaus?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky VW Projekthaus: 21, 23.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do VW Projekthaus v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do VW Projekthaus v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do VW Projekthaus pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na VW Projekthaus v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do VW Projekthaus? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Volkswagen; Jána Jonáša - Vw.

Do VW Projekthaus sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 23

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do VW Projekthaus.

Zjednodušujeme na cestu do VW Projekthaus, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

VW Projekthaus, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do VW Projekthaus pomocou aplikácie!