Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Vajnory, Most v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Vajnory, Most?

  Najbližšej stanice u Vajnory, Most sú:

  • Vajnory, Konečná je 523 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Vajnory, Most?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Vajnory, Most: 53.

  Viac informácií…
Vajnory, Most mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Vajnory, Most v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Vajnory, Most v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Vajnory, Most pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Vajnory, Most v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Vajnory, Most? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Vajnory.

Do Vajnory, Most sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 53

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Vajnory, Most.

Zjednodušujeme na cestu do Vajnory, Most, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Vajnory, Most

Najbližšie zastávky do Vajnory, Most v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do Vajnory, Most pomocou aplikácie!