Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Vietnamská 46 v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Vietnamská 46?

  Najbližšej stanice u Vietnamská 46 sú:

  • Ivanská Cesta (X) je 381 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Galvaniho, Ubytovňa Prima (X) je 401 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Avion, Ikea (X) je 741 metrov ďaleko, 10 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Vietnamská 46?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Vietnamská 46: 39, 61, 96.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Vietnamská 46 v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Vietnamská 46 v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Vietnamská 46 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Vietnamská 46 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Vietnamská 46? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Ivanská Cesta (X); Galvaniho; Avion.

Do Vietnamská 46 sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 39, 61, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Vietnamská 46.

Zjednodušujeme na cestu do Vietnamská 46, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Vietnamská 46, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Vietnamská 46 pomocou aplikácie!