Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Vilová ulica v Bratislava VAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Vilová ulica?

  Najbližšej stanice u Vilová ulica sú:

  • Žst Petržalka je 447 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Kremnická (X) je 629 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Kopčianska, Stred (X) je 779 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Jungmannova (X) je 1000 metrov ďaleko, 13 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Vilová ulica?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Vilová ulica: 196, 83, 88, 91, 92, 99.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Vilová ulica v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Vilová ulica v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Vilová ulica pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Vilová ulica v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Vilová ulica? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žst Petržalka; Kremnická (X); Kopčianska; Jungmannova (X).

Do Vilová ulica sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 88, 91, 92, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Vilová ulica.

Zjednodušujeme na cestu do Vilová ulica, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Vilová ulica, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Vilová ulica pomocou aplikácie!