Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Xxviii. v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Xxviii.?

  Najbližšej stanice u Xxviii. sú:

  • Maximiliána Hella je 244 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Martinský Cintorín (X) je 361 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Zálužická (X) je 444 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Tomášikova je 650 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Xxviii.?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Xxviii.: 196, 39, 50, 61, 63, 78.

  Viac informácií…
Xxviii. mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Xxviii. v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Xxviii. v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Xxviii. pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Xxviii. v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Xxviii.? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Maximiliána Hella; Martinský Cintorín (X); Zálužická (X); Tomášikova.

Do Xxviii. sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 39, 50, 61, 63, 78

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Xxviii..

Zjednodušujeme na cestu do Xxviii., a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Xxviii.
Jednoduchšie sa dostanete do Xxviii. pomocou aplikácie!