Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Záhorská Bystrica v BratislavaAutobus alebo Električka?

Záhorská Bystrica mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Záhorská Bystrica (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Záhorská Bystrica

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Záhorská Bystrica?

  Najbližšej stanice u Záhorská Bystrica sú:

  • Záhorská Bystrica je 26 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Záhorská Bystrica?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Záhorská Bystrica: 21, 36, 37.

  Viac informácií…
Záhorská Bystrica mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Záhorská Bystrica v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Záhorská Bystrica v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Záhorská Bystrica pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Záhorská Bystrica v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Záhorská Bystrica? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Záhorská Bystrica.

Do Záhorská Bystrica sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 36, 37

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Záhorská Bystrica.

Zjednodušujeme na cestu do Záhorská Bystrica, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica Bratislava – mestská časť Záhorská Bystrica (iné názvy: Bratislava-Záhorská Bystrica, Mestská časť Záhorská Bystrica, Záhorská Bystrica; nem. Bisternitz) je mestská časť mesta Bratislava. Je to malá mestská časť, ktorá je charakteristická zachovalými sedliackymi domami, ako aj časťou s novými vilami. Sídli tu Televízia Markíza. Z historických pamiatok sú významnejšie baroková fara, rímskokatolícky kostol svätých Petra a Pavla apoštolov z roku 1834 a kaplnky svätého Jána Nepomuckého z roku 1896, Panny Márie Lurdskej z roku 1913, svätého Kozmu a Damiána z roku 1839 a kaplnka svätého Vendelína. Blízkosť Malých Karpát ponúka možnosť turistiky a športu.
Ako do Záhorská Bystrica hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Najbližšie zastávky do Záhorská Bystrica v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do Záhorská Bystrica pomocou aplikácie!