Ako do Zakladateľov v PopradVlak alebo Autobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Zakladateľov?

Najbližšej stanice u Zakladateľov sú:

  • POD Lesom je 780 metrov ďaleko, 11 min pešo.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Zakladateľov?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Zakladateľov: PPT↔ŠPL [TEŽ].

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Zakladateľov v Poprad

Ako sa dostať do Zakladateľov v Poprad, Slovensko?

S Moovit to je jednoduché. Zadajte svoju adresu a vyhľadávač trasy Moovit nájde najrýchlejší spôsob, ako vás tam dostať! Nie ste si istí, kde na ulici vystúpiť? Stiahnite si aplikáciu Moovit a nájdite živé trasy (vrátane miesta, kde môžete vystúpiť na Zakladateľov), pozrite rozvrhy a získate odhadované časy príchodu pre vaše obľúbené linky Vlak alebo Autobus.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu na Zakladateľov? Pozrite sa na zoznam najbližších zastávok dostupných vášmu cieľu: POD Lesom.

Do Zakladateľov sa môžete dostať až do Vlak alebo Autobus. To sú linky a trasy, ktoré zastavujú v blízkosti - Vlak: PPT↔ŠPL [TEŽ].

Stiahnite si aplikáciu Moovit a zobrazte aktuálny harmonogram a dostupné trasy pre Poprad. Nie je potrebné inštalovať špeciálnu aplikáciu pre autobus na kontrolu času autobusu alebo aplikáciu pre vlaky, Moovit je jediná aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže dostať tam, kam potrebujete.

Zjednodušujeme jazdu na verejnú dopravu do Zakladateľov, čo je dôvod, prečo viac ako 460 miliónov používateľov vrátane používateľov v Poprad dôveru Moovit ako najlepšej aplikácii pre verejnú dopravu.

Zakladateľov, Poprad
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Zakladateľov pomocou aplikácie!